Tüm Kategoriler

Hizmet

Ana Sayfa > Hizmet

Hunan Plum Mekanik ve Elektrik Technology Co, Ltd, ürün araştırma ve geliştirme, üretim ve satış, bakım hizmetleri, parça tedariki, ithalat ve ihracat ticaretinden oluşan beş fonksiyona sahip güçlü bir mekanik teknoloji şirketidir. Şirket, Çin'in Hunan Eyaleti, Changsha İlçesi, Jiangbei Kasabası sanayi parkında yer almaktadır. Üstün coğrafi konumu ve rahat ulaşımı ile Huanghua Uluslararası Havalimanı'na sadece 15 kilometre uzaklıktadır.

Ana işimiz, meyve bahçesi, çiftlik, palmiye yağı hasadı, şantiye, ahşap ve bambu taşımacılığı, maden sahası vb. alanlarda yaygın olarak kullanılan paletli damperin üretimi ve satışıdır.

Mükemmel kalite ve hizmetle, dünyadaki ve Çin'deki kullanıcıların övgüsünü ve güvenini kazandık. Şirket her zaman "önce insan ol, işleri sonra yap, kalite dünyayı değiştirir, müşteriler için her şey, her şey" iş felsefesine bağlı kalır. Yenilikten gelir", "önce kalite, önce itibar" hizmet ilkesine bağlı kalır ve insanlık için daha iyi bir yarın yaratmak, en mükemmel ürün ve hizmetleri sunmak ve dünyaya ve insanlara fayda sağlamak için kaliteyi sıkı bir şekilde kontrol eder. Dünya.

bizim avantajları

 • Profesyonel Üretim
  Mükemmel bakım hizmeti
 • Profesyonel Üretim
  Profesyonel Üretim Mükemmel Ar-Ge Ekibi
 • Profesyonel Üretim
  En hızlı ve en güvenli teslimat
 • Profesyonel Üretim
  24 Saat Çevrimiçi Hizmet

Sıcak kategoriler